MAYIS AYI SEMİNER PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

MAYIS AYI SEMİNER PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Kuruluşundan bu yana eğitim faaliyetlerine ağırlık veren Çamoluk Eğitim Vakfı, 2017-2018 Eğitim ve Öğretim döneminde İstanbul’da okuyan üniversite öğrencilerine yönelik son programını gerçekleştirdi.

Çamoluk Eğitim Vakfı, geçen sene olduğu gibi bu sene de her ay düzenlemiş olduğu seminerler ve programlar ile öğrencilerle olan iletişim bağını arttırdı ve öğrencilerin kişisel gelişimlerine katkıda bulundu.

Bu sezon İstanbul’da okuyan öğrencilere yönelik gerçekleştirilen son programda öğrenciler kürsüye davet edilip kendilerini tanıttılar ve Çamoluk Eğitim Vakfı faaliyetleri hakkında görüşlerini bildirdiler. Neşeli ve samimi bir ortamda gerçekleşen programda öğrencilerin mutluluğu gözlerinden okunurken, gerçekleştirilen tüm seminerlerde öğrencilerin yanında olan Mustafa Kürkçü, düzenlenen son programda yine öğrencilerin yanında bulundu. Akabinde, düzenlenen her program için yoğun şekilde mesai harcayan burs komisyonu üyeleri Mustafa Kürkçü, Erhan Sakızcı, Hakan Hayırcı, Hafız Bakırhan, Vural Selimoğlu ve Adem Bayındır'a teşekkür edildi.

Ramazan-ı Şerif öncesinde gerçekleştirilen seminerin ardından öğrencilere Kur’an-ı Kerim hediye edildi.