Çamoluk Eğitim Vakfı'ndan bir ilk "Online Seminer"

Çamoluk Eğitim Vakfı'ndan bir ilk

Vakfımız, kıymetli öğrencilerimizin sağlığını düşünerek Mart-Nisan/2020 dönemlerine ait seminerleri ileri bir tarihe ertelemiştir. Geçen süre zarfında öğrencilerimizle buluşmanın, hasret gidermenin yollarını arayan Vakfımız bu bağlamda 16.05.2020 tarihinde, ZOOM uygulaması üzerinden ilk programını gerçekleştirmiştir.

Vakfımızın Mütevelli Heyeti Başkanı Veysel Ekmen'in moderatörlüğünde gerçekleşen programa İstanbul'da okuyan öğrencilerimizin yanı sıra İstanbul dışındaki öğrencilerimiz de iştirak etmiştir. Yaklaşık 180 kişiyle gerçekleşen programda tüm öğrencilerimiz söz hakkı alarak kendilerini tanıtma fırsatı bulmuştur.

İçinde bulunduğumuz süreçte bu gibi seminerden çok memnun kaldıkları belirten öğrencilerimiz, Corona salgınından dolayı Vakfımız ile irtibatlarının kesilmemesi adına bu tarz online seminerlerin çok faydalı olduğunu belirttiler.

Programa Mütevelli Heyeti Başkanımız Veysel Ekmen ile birlikte Dernek Başkanımız Hacı Canik ve Vakıf Başkanımız Yaşabey Kalebaşı da iştirak ettiler.

Programın ardından söz alan Vakıf Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kürkçü, önümüzdeki dönemlerde bu gibi programların artacağını ve daha geniş katılımlı programlar düzenleyerek İstanbul dışındaki öğrencilerimizle de bir araya gelineceğinin müjdesini verdi.